
Термосумка, сумка-холодильник 18л, "Island" 33*18*31см (R37624-L)
308 ₴
- Готово до відправки
- Код: R28804
+380 (66) 419-62-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Весь асортимент на http://reveto.com.ua
Компактна термосумка на 18 літрів має регульований плечовий ремінь, який можна перетворити на ручку для перенесення. Під час використання акумуляторів холоду зберігає температуру до 12 годин. Сумка складається й фіксується в складеному положенні, що полегшує її зберігання.
- Матеріал: поліестер, PEVA
- Об'єм 18 літрів
- Розмір 33х18х31
- Міцний водостійкий зовнішній шар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 18 л |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Матеріал | Поліестер |
| Розміри | |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 31 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308 ₴


