
Термосумка, сумка-холодильник 22л, 36*23*27см (R40963)
388 ₴
- Готово до відправки
- Код: R28804
+380 (66) 419-62-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Весь асортимент на http://reveto.com.ua
Компактна термосумка на 22 літри має регульований плечовий ремінь, який можна перетворити на ручку для перенесення. Під час використання акумуляторів холоду зберігає температуру до 12 годин. Сумка складається й фіксується в складеному положенні, що полегшує її зберігання.
- Матеріал: поліестер, PEVA
- Об'єм 22 літри
- Розмір 36х23х27
- Міцний водостійкий зовнішній шар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 22 л |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Матеріал | Поліестер |
| Розміри | |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 388 ₴






